• ۱۳۹۸ جمعه ۶ ارديبهشت
  • اِجُّمعَة ٢۰ شعبان ١٤٤۰
  • Friday, April 26, 2019
کلیدواژه: 40873
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ جمعه ۲۲ ارديبهشت، ساعت 04:13
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۲/۲۲

پذیرش بستری

·         در این مرکز عمل و بستری به دستور پزشکان طرف قرارداد این مرکز صورت میگیرد . در صورت صلاحدید پزشکان برای بستری شدن در این مرکز ، بیمار پس از دریافت دستور کتبی برای بستری شدن از مطب یا کلینیک ابتدا به بخش مورد نظر جهت هماهنگی با پرستار بخش و ثبت تخت مراجعه مینماید و سپس بیمار به واحد پذیرش بستری در لابی بیمارستان مراجعه مینماید و متصدی پذیرش پس از تشکیل پرونده بیمار را به بخش راهنمایی میکند .

 

·         بیمارانی که نیاز به عمل جراحی در این مرکز را دارند ابتدا به کلینیک لبافی نژاد واقع در خیابان پاسداران بوستان 9 مراجعه مینمایند و پس از انجام مراحل مشخص شده در تاریخ معین روز عمل به واحد پذیرش بیمارستان مراجعه مینمایند و پس از انجام تشکیل پرونده توسط متصدی پذیرش به اتاق عمل ارجاع داده میشوند

 

·          جهت انجام تشکیل پرونده بستری و عمل برای افراد زیر 18 سال و افراد دارای نا توانی ذهنی حضور پدر با کارت شناسایی معتبر الزامی میباشد ، در صورتی که پدر قادر به حضور در بیمارستان نباشد تشکیل پرونده با رضایت محضری پدر به نام بیمارستان لبافی نژاد نیز صورت میگیرد و در صورتی که پدر در قید حیات نباشد حضور قیم قانونی یا ولی قانونی به همراه کپی قیم نامه الزامی میباشد .

 

·         برای تشکیل پرونده بستری و عمل همراه داشتن کارت شناسایی معتبر بیمار الزامی میباشد

 

·         برای بیمارانی که نوبت عمل چشم دارند همراه داشتن پرونده های قبلی بیمار ( دریافت از بایگانی کلینیک ) الزامی میباشد .

 

·          بیمارانی که دارای بیمه های خدمات درمانی و سلامت روستایی و سایر اقشار میباشند 2 برگ کپی از صفحه اول دفترچه به همراه داشته باشند .

 

·         پذیرش نوزادان فاقد دفترچه بیمه که جهت عمل یا بستری مراجعه مینمایند تا یک ماه با ارائه کپی ولادت و دفترچه مادر قابل انجام است .

 

 

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha